Skip to content

בדיקת ביטוחים 2021

בדיקת ביטוחים, השוואת ביטוחים וסדר בתיק הביטוח שיחסוך לכם כסף רב

בדיקה אובייקטיבית של מומחים, עם התחייבות להוזלה של תיק הביטוח עד 56%

אנו חברה פרטית המספקת שירות אזרחי עבור הר הביטוח ברישיון מלא של:

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון
משרד האוצר
מנוע האיתור יסרוק אחר הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

2. מנוע האיתור יסרוק אחר הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

נציג מקצועי של הר הביטוח

3. נציג אובייקטיבי יתקשר אליכם לצורך מסירת מידע ופירוט על הביטוחים שלכם

תשובה על קבלת קרן קורונה

4. נעזור לכם להוזיל את הביטוחים ולקבל תנאים טובים יותר מחברות הביטוח

כבר 117,861 ישראלים איתרו וחסכו כסף בביטוחים

* רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מצהירה על פער במחירי הביטוח של עד 56%

* אתם זכאים לבדיקת תיק יסודית ללא עלות ע"י מומחים!

🔒 האתר עושה שימוש באבטחת SSL

% 0
פער אפשרי במחיר הביטוח שאתם משלמים
0
סכום חיסכון כספי ממוצע בשנה
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול

מדוע כדאי לבצע בדיקת ביטוחים?

כמה פעמים עמדנו בפני סיטואציה מורכבת שלא התכוננו אליה מראש? לא חסרות סיטואציות כאלו בחיים, שתופסות אותנו לא מוכנים וגורמות לנו להתמודד עם משהו שמעולם לא חשבנו שנצטרך להתמודד. מקרים כמו תאונה, מחלה, צורך באשפוז, אובדן של חפצים, נזק לדירה ועוד הם רק חלק מהמקרים שעלולים ליפול עליכם משום מקום. במקום שתמצאו את עצמכם במצבים האלה חסרי אונים ובעיקר עם כאבי ראש גדולים לקראת ההוצאות הגדולות שצפויות לכם עכשיו, החזקה של פוליסות ביטוח שונות יכולות להבטיח שלפחות מהצד הכלכלי תהיו מכוסים, ובמאמר נסביר לכם איך לבצע בדיקת ביטוחים שתוכל לפרוש בפניכם את התמונה המלאה לפני שאתם בוחרים בביטוח שלכם.

הר הביטוח - תוכן עניינים

ביכולתך לחסוך עד 56% בביטוחים הבאים:

ביטוח חיים

ביטוח
חיים

ביטוח דירה

ביטוח
דירה

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח רכב

ביטוח
רכב

ביטוח אובדן כושר עבודה

אובדן כ. עבודה

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

ביטוח עסק

ביטוח
עסק

עולם הביטוחים – עולם שלם של מושגים שכדאי להכיר

אז ברגע שתיכנסו אל עולם הביטוחים ותתחילו לבצע בדיקת ביטוחים, השוואות מחירים והשוואת פוליסות ביטוח שונות, תצטרכו להכיר מושגים כמו גבולות אחריות, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח משלים ועוד מושגים שעלולים לגרום לכם להרים גבה ולא להבין מה בעצם רוצים מכם. אז אל דאגה – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

כדאי לדעת שעבור כל סוג ביטוח קיימים כמה סוגי ביטוחים, כאשר כל פוליסת ביטוח כוללת סיטואציות שונות שהיא מכסה ובגבולות אחריות שונים. ומה זה אומר? גבולות האחריות בעצם תוחמים את היקף הסכום הכספי שתשלמו עבור הפוליסה, ובהתאם להם יקבע היקף הסכום הכספי שתוכלו לקבל בחזרה בגין פיצוי עבור נזקים שקרו לכם.

ביטוחים משלימים, ביטוחים צד ג' ועוד

בהתאם, גם לכל פוליסת ביטוח יש את ההרחבות שלה, כך שפוליסות ביטוח מסויימת הן מצומצמות יותר מבחינת הכיסויים שהן מציעות, ופוליסות ביטוח אחרות יציעו הרחבה של הכיסוי והסיטואציות. פוליסות אלו נקראות בדרך כלל פוליסות ביטוח משלים, פוליסות ביטוח מקיף ועוד.

ביטוחים צד ג' הם ביטוחים שבאים לידי ביטוי בדרך כלל בעולם הרכב, והם יציעו פוליסות שיכסו גם נזקים שיגרמו לצד השלישי – הולך רגל שנפגע על ידכם, רכב אחר שנגרם לו נזק בגלל תאונה שאתם מעורבים בה ועוד.

בדיקת ביטוחים

בדיקת ביטוחים נעשית בעצם על מנת לוודא שאתם בוחרים את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם. היות ובמדינת ישראל קיימות יותר מחברת ביטוח אחת כאשר כל אחת מהן מציעה פוליסות ביטוח שונות, במחירים שונים ובהיקפים שונים, בדיקת ביטוחים היא עניין של חובה כדי שתוכלו לבחור בין כל ההיצע בחוכמה ובתבונה, באופן המתאים לכם באופן אישי.

בדיקת ביטוחים אמורה לשקף בפניכם את כל מה שלחברות הביטוח השונות יש להציע לכם, ובכל תחום ביטוחי שהוא. בדיקת ביטוחים מתבצעת בעצם על ידי השוואה שתחשוף בפניכם את כל הקריטריונים של חברות הביטוח, תנאים שבהם תצטרכו לעמוד כדי לקבל את הפיצויים והכי חשוב – כמה תצטרכו לשלם עבור כל פוליסת ביטוח שכזו.

הידעת?
רשות שוק ההון מגלה כי ישנם 6.5 מיליון
מקרים פוטנציאלים של כפל ביטוחי

בדיקת ביטוחים – איך זה התבצע בעבר?

בדיקת ביטוחים בעבר היתה מתאפיינת בסבב טלפונים ופגישות שהיה מתיש, מתסכל ולפעמים גם לא כל כך יעיל. המבוטח העתידי היה צריך להתקשר אל כל חברת ביטוח בנפרד, לקבל ממנה את כל הפרטים שנמסרו בדרך כלל על ידי נציג החברה שהיה מגיע אנרגטי ונלהב לצרף אתכם אל החברה, לערוך טבלאות מסודרות שיכילו את כל פרטי המידע כמו טלפונים, מחירים, היקף הפוליסות ועוד ועל כל התהליך הזה לחזור משהו כמו 6 או 7 פעמים – בהתאם למספר חברות הביטוח שנבדקו.

מדובר כאן על תהליך מאוד לא פשוט שהיה בא לידי ביטוי בכמות זמן אדירה וכמות אנרגיה אפילו גדולה יותר, ולכן רבים הרימו ידיים באמצע ופשוט זרמו עם מה שהוצע להם, מבלי להתחשב בגורמים חשובים שהיו יכולים לחסוך לו מאות שקלים בשנה.

בדיקת ביטוחים – ברוכים הבאים אל המאה ה-21

אולם היום מדובר על סיפור אחר לגמרי. בעוד שהטכנולוגיה הולכת וממשיכה להתפתח, כך גם עולם הביטוחים צועד איתה ביחד אל עבר הקדמה ומציע היום מגוון שירותים מקוונים שמאפשרים לכם לקבל בדיקת ביטוחים מפורטת, פשוטה, זמינה והכי חשוב – מסודרת מאוד. בדיקת ביטוחים מתבצעת היום על ידי כניסה לאתר האינטרנט, הזנת הפרטים האישיים וזהו – כל המידע בדרך אל תיבת המייל שלכם או שהוא מפורט באתר שבו ביצעתם בדיקת ביטוחים.

למעשה תקבלו כאן דו"ח מפורט המכיל את כל שמות חברות הביטוח, סוגי הפוליסות שהן מציעות, גבולות אחריות, תשלום שתצטרכו לשלם ופרטים נוספים שיוכלו לסייע לכם להחליט האם מדובר על פוליסה שרלוונטית לכם או שדווקא לא.

בדיקת ביטוחים
בדיקת ביטוחים

הידעת?
רשות שוק ההון מגלה כי ישנם עד 15 מיליארד שקלים המוגדרים ככספים וביטוחים אבודים

כל הפוליסות במקום אחד? ממש לא בהכרח

לאחר שתבצעו בדיקת ביטוחים תגלו שלא תמיד חייב לקרות מצב שבו כל פוליסות הביטוח שלכם מתנקזות אל חברת ביטוח אחת. להיפך, לפעמים דווקא יהיה משתלם לסגור את פוליסת הביטוח שלכם בתחום הבריאות דרך חברת ביטוח מסויימת, ואילו את פוליסת הביטוח שלכם בתחום הרכב יהיה משתלם יותר לסגור דרך חברת ביטוח אחרת. אין עם זה כל בעיה, ואתם צריכים ללכת אך ורק על פי מה שנוח לכם וטוב לכם גם מבחינת התשלום עבור הפוליסה וגם מבחינת מה שהיא מכילה.

איך בוחרים ביטוח?

אחרי שביצעתם בדיקת ביטוחים חשוב לשאול את עצמכם כל מיני שאלות. אם מדברים על ביטוח בתחום הבריאות, חשוב שתשאלו את עצמכם שאלות כמו בני כמה אתם, מה היא סביבת העבודה שלכם ומה המצב הבריאותי שלכם באופן כללי. אם אתם נמצאים בגיל מבוגר יחסית, עובדים בסביבת עבודה שעלולה לסכן אתכם והמצב הבריאותי שלכם ידוע לכם כהפכפך, כדאי לבחור ביטוח בריאות מקיף שיכיל יותר כיסויים מאשר ביטוח בריאות ממלכתי, המגיע לכל אזרחי מדינת ישראל.

בתחום הרכב, לדוגמה, ביטוח חובה הוא ביטוח שתהיו חייבים לעשות, אבל ביטוח מקיף וביטוח צד ג' הם לבחירתכם בלבד. כאן כדאי שתשאלו את עצמכם כמה זמן אתם נמצאים על הכביש בממוצע ביום, מי עוד נוהג ברכב חוץ מכם ואם אתם יודעים שכבר היו לכם סיטואציות פחות נעימות עם הרכב בעבר. כל אלו יוכלו להביא אתכם להבנה האם משתלם לכם לעשות ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' שהם רצופים לאורך הזמן, או להפעיל אותם בפוליסות חד פעמיות לימים ספציפים שבהם אתם יודעים שאתם יוצאים לנסיעות ארוכות יותר או שמישהו אחר, מנוסה פחות מכם, עולה על הרכב.

יש באמת הבדל כל כך משמעותי בין הפוליסות של חברות הביטוח?

בהחלט כן. קיימים דברים מסויימים שעל פי חוק כל חברת ביטוח צריכה להכניס אל תוך הפוליסות שלה, ולכן דברים אלו יהיו קבועים אצל כל חברת ביטוח שאותה תבדקו. אולם הרחבה של גבולות אחריות, כיסויים נרחבים יותר וכמובן מחיר הפוליסות הם לא משהו קבוע בין כל חברות הביטוח, ולכן בדיקת ביטוחים היא חובה לפני שאתם סוגרים פוליסת ביטוח עם אחת מחברות הביטוח. ברוב המקרים מדובר כאן על חיסכון פוטנציאלי של מאות שקלים בשנה עבור פוליסות לא פחות משתלמות, ולכן חשוב להיות בצד החכם שמחזיק בכל המידע ובוחר פוליסת ביטוח לאור כל הנתונים שנמצאים בפניו. שיהיה המון בהצלחה!

רגע לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מתחייבים להוזלה של תיק הביטוח עד 56%!

זה לא הזמן לשלם מחירים מופקעים!

0
מיליארד ש"ח בכפל ביטוחי (TheMarker)
0
מקרים של כפל ביטוחי (גלובס)
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול (ynet)