Skip to content

הראל ביטוח דירה

מידע מקיף שיחסוך לכם כסף רב

אנו חברה פרטית המספקת שירות אזרחי עבור הר הביטוח ברישיון משרד האוצר

2. מנוע האיתור יסרוק אחר הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

3. נציג אובייקטיבי יתקשר אליכם לצורך מסירת מידע ופירוט על הביטוחים שלכם

תשובה על קבלת קרן קורונה

4. נעזור לכם להוזיל את הביטוחים ולקבל תנאים טובים יותר מחברות הביטוח

כבר 117,861 ישראלים איתרו וחסכו כסף בביטוחים

* רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מצהירה על פער במחירי הביטוח של עד 56%

* אתם זכאים לבדיקת תיק יסודית ללא עלות ע"י מומחים!

🔒 האתר עושה שימוש באבטחת SSL

% 0
פער אפשרי במחיר הביטוח שאתם משלמים
0
סכום חיסכון כספי ממוצע בשנה
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול

ביטוח דירה בחברת הראל

הראל היא חברת ביטוח ישראלית, שנוסדה בשנת 1975, ופעילה בתחומי ביטוח ותחומים פיננסיים שונים, ביניהם ביטוח חיים, ביטוח בריאות, קרנות שונות- פנסיה ונאמנות, קופות גמל, תעודות סל ומוצרים פיננסיים נוספים, כמו גם שירות של ניהול תיקי השקעות ועוד. החברה נשלטת על ידי שתי משפחות ביחס של קרוב ל-50-50.

כיום נחשבת חברת הביטוח הראל, שנקראת הראל השקעות ושירותים פיננסים בע"מ, לחברה גדולה ומתפתח, שמציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים ופתרונות לבעיות ולמצבים שונים. בין השאר מציעה הראל ביטוח דירה איכותי, שיכול לעזור במקרי נזק שונים, למנוע עוגמת נפש מיותרת, ולחסוך סכומי ענק של כסף, שאנשים רבים בכלל לא מודעים אליהם. הראל נחשבת לחברת הביטוח השלישית בגודלה בארץ, ונתח השוק שלה עומד על כ-18 אחוזים. למרות שהראל נחשבת לחברה גדולה וותיקה, היא מקפידה לשמוע על תחושת משפחתיות, על הגינות ואופי אישי לשירות שהיא נותנת ללקוחותיה.

אנשים רבים לא יודעים עד כמה שביטוח דירה – ביטוח מבנה וביטוח תכולה, הם חשובים. בהראל ביטוח דירה הוא דבר חשוב, ולכן הם ממליצים על רכישה של ביטוח שכזה. אם יש לכם בית חדש, חבל שיקרה לו משהו ושלא תוכלו לעמוד בעלות התיקון. או בזמן פריצה לבית- אם יגנבו לכם מוצרים יקרי ערך, עוגמת הנפש תהיה עצומה, וכך גם סכום הכסף שתאלצו להוציא כדי להחליף את אותם חפצים יקרים. שלא לדבר על גניבה או נזק שעלולים להיגרם למוצר או פריט שאין לו תחליף.

הראל מציעה את הראל ביטוח דירה- פוליסת ביטוח שתבטיח לכם שקט נפשי, וידיעה שיש לכם אופציה לכיסוי למקרים של נזקים בלתי צפויים, פריצות וגניבות, ועוד מקרים רבים העלולים חלילה לקרות. בהראל ביטוח דירה כולל סעיפים כיסוי רבים ושונים. ניתן לקבל פוליסות בסיסיות יחסית, או פוליסות משודרגות, עם סעיפים כיוסי מורחבים. בפוליסה המורחבת של הראל ביטוח דירה תוכלו למצוא: כיסוי לכל תכולת הדירה, כיסוי לאבדן של חפצים מחוץ לדירה, כיסוי לכל הכלים הסניטריים ולמערכות כלי אוכל, נזקי צד ג' בסכום גבוה מאוד, כיסוי לכסף מזומן, לפסלים, לתמונות, לאוספים ולחפצי אמנות בגובה כפול מאשר בפוליסת הביטוח הרגילה, כיסוי רחב לחו"ל ועוד.

חשוב לדעת שבהראל ביטוח דירה הוא ביטוח שניתן לשנות ולהתאים לפי צורכי הלקוח. כך שאם יש לכם צורך בכיסוי ובהרחבה מסוימת לפוליסה, הדבר בהחלט אפשרי וניתן להוסיפו בקלות. פנו לסוכן הביטוח, ואמרו לו שאתם זקוקים לתוספת של כיסוי לשירותי תיקון למחשבים הביתיים שלכם, לדוגמה, והסוכן יוסיף את הסעיף לפוליסת הביטוח.

נוסף על כל אלו, בהראל ביטוח דירה הוא ביטוח שכולל שירותי רבים אחרים, אשר לא ניתן להשיג בדרך כלל בפוליסת ביטוח של חברות אחרות. ההרחבות כוללות בין השאר תיקון של נזקי מים על ידי חברה שנותנת שירות ומענה 24 שעות ביממה, שירות תיקון מכשירי חשמל, כיסוי עלות של ביקור רופא בשעות הלילה, כיסוי עבור שירות דעה שנייה- שהוא שירות שנותן חוות דעת רפואית שנייה, שירות חירום לטיפולי שיניים, ועוד.

מידע נוסף ניתן למצוא אצלנו, הר הביטוח, וגם ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח לסוגי ביטוח שונים בחברות שונות.

תוכן עניינים

ביכולתך לחסוך עד 56% בביטוחים הבאים:

ביטוח חיים

ביטוח
חיים

ביטוח
דירה

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח רכב

ביטוח
רכב

ביטוח אובדן כושר עבודה

אובדן כ. עבודה

ביטוח סיעודי

ביטוח עסק

ביטוח
עסק

רגע לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מתחייבים להוזלה של תיק הביטוח עד 56%!

זה לא הזמן לשלם מחירים מופקעים!

0
מיליארד ש"ח בכפל ביטוחי (TheMarker)
0
מקרים של כפל ביטוחי (גלובס)
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול (ynet)