השוואת מחירי ביטוח מתקדמת ומהירה

קבלו עד 9 הצעות שיעזרו לכם לחסוך עד 56% במחיר

אנו חברה פרטית המספקת שירות אזרחי עבור הר הביטוח ברישיון מלא של:

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון
משרד האוצר
מנוע האיתור יסרוק אחר הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

2. מנוע האיתור יסרוק אחר מחירי הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

נציג מקצועי של הר הביטוח

3. נציג אובייקטיבי יתקשר אליכם עם מחירי ביטוח עדכניים מעד 9 חברות שונות

תשובה על קבלת קרן קורונה

4. תוכלו לבחור את הביטוח הזול ביותר עם התנאים הטובים ביותר

כבר 23,478 ישראלים השוו מחירי ביטוח

* רשות שוק ההון מצהירה על פער במחירי הביטוח של עד 56%

🔒 האתר עושה שימוש באבטחת SSL

% 0
פער אפשרי במחיר הביטוח שאתם משלמים
0
סכום חיסכון כספי ממוצע בשנה
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול

בעידן של היום, חובה להשוות מחירי ביטוח

כל אחד מאיתנו חי את חייו בשקט ובשלווה מבלי לחשוב על סיטואציות לא נעימות שעלולות לקרות לנו בכל רגע. סיטואציות כמו תאונה עם הרכב, התמודדות עם מחלה או נזק שנגרם לחפצים שבדירה שלנו הן רק חלק מהסיטואציות המפתיעות האלו, ובדיוק בשביל זה אנחנו מחזיקים במגוון ביטוחים שיוכלו לכסות את ההוצאות הנלוות לכל הסיטואציות האלו. העניין שהיום התחרות בענף הביטוח מאוד גדולה, ואנחנו הצרכנים יכולים להרוויח מזה לא מעט אם נתנהל בצורה נכונה. השוואת מחירי ביטוח היא שלב חובה בדרך להשגת ביטוח שיכסה אתכם במחיר הטוב ביותר! ובמאמר הקרוב נבין איך עושים אותה בצורה הטובה ביותר.

השוואת מחירי ביטוחים

השוואת מחירי ביטוחים

הר הביטוח - תוכן עניינים

ביכולתך להשוות ולחסוך עד 56% בביטוחים הבאים:

ביטוח חיים

ביטוח
חיים

ביטוח דירה

ביטוח
דירה

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח רכב

ביטוח
רכב

ביטוח אובדן כושר עבודה

אובדן כ. עבודה

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

ביטוח עסק

ביטוח
עסק

סוגי ביטוחים להשוואה

השוואת מחירי ביטוח יכולה לבוא לידי ביטוי על כל סוג ביטוח שאתם רק מעלים על דעתכם. בעולם של היום, כאשר כל אחד מאיתנו מחזיק בלפחות 3 או 4 סוגים של פוליסות ביטוח שונות עבור רכב, דירה, חיים ועסק, אין ברירה אלא לדעת באיזה מרחב אתם נעים, ולבדוק מהן פוליסות הביטוח הטובות ביותר עבורכם הן מבחינת מחיר, הן מבחינת היקף הפוליסה והן מבחינת השירות שאותו מציעה חברת הביטוח שבה תבחרו.

עבור כל סוג ביטוח קיימת השוואת מחירי ביטוח משלו, היות ומדובר כאן על פוליסות שונות שמכסות דברים שונים, ולכן חשוב להיות בטוחים שאתם מבצעים השוואת מחירי ביטוח עבור כל סוג ביטוח הרלוונטי לכם.

ההבדל במחיר יכול להיות משמעותי

כשמדברים על השוואת מחירי ביטוח הספקנים והציניקנים שמבינכם בוודאי יגידו לעצמם שהוצאנו את הסיפור קצת מפרופורציה, ושלא יכולים להיות כאן הבדלי מחירים משמעותיים. אולם זו הזדמנות נהדרת להגיד לכם בצורה חד משמעית – אתם טועים ובגדול. ולמה?

השוואת מחירי ביטוח תביא אתכם למסקנה שלא רק שמדובר בהבדל מחירים, אלא שמדובר כאן בהבדל מחירים שהרבה פעמים הוא מעבר למשמעותי, הוא כמעט כפול. כמובן שהכל תלוי בפוליסת הביטוח שאותה בודקים, אבל באופן כללי מדובר כאן על הבדלים של עשרות שקלים בחודש, וכשמדברים על כמה סוגי פוליסות ביטוח שקיימות במקביל – מדובר כבר על הבדל משמעותי שיכול להסתכם בחסכון של מאות עד אלפי שקלים בשנה.

השוואת מחירי ביטוח – איך עושים את זה?

בעבר, לצורך השוואת מחירי ביטוח, היה צורך להיעזר בהמון סבלנות, אנרגיה ומאמצים על מנת לחלץ מכל חברת ביטוח את כל הפרטים עבור פוליסות הביטוח שהיא מציעה. אנשים היו מתנהלים אל מול טבלאות אקסל עצומות עם עשרות קריטריונים להשוואה, ולמעשה היו צריכים להאזין פעם אחר פעם להסבר המפורט של נציגי חברות הביטוח השונות באשר לפרטי הפוליסות השונות.

אולם היום העניין הזה ממש לא מתנהל בצורה הזאת, הודות לטכנולוגיות מתקדמות של עולם האינטרנט. היום אנחנו נמצאים במצב שבו השוואת מחירי ביטוח תלויה אך ורק בכמה לחיצות כפתור שמפרידות ביניכם לבין המידע שלו אתם זקוקים.

הידעת?
התחרות בענף הביטוח בשנת 2020 היא מהגדולות אי פעם, ולכן השוואת מחירים יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בשנה.

כיצד מקבלים את התוצאות

הודות לאותן פלטפורמות מקוונות שמאפשרות לנו לבצע השוואת מחירי ביטוח, עם הזנה של כמה פרטים אישיים נדרשים ולחיצה על כפתור השליחה תוכלו לקבל תוך שניות ספורות את כל פרטי המידע עבור פוליסת הביטוח שאותה אתם משווים. איך זה קורה? אתם למעשה מקבלים דו"ח שמציב בפניכם את הרשימה של חברות הביטוח השונות עם התשובות עבור קטגוריות כמו: מחיר, היקף הפוליסה, גבולות אחריות, תחומי הכיסוי הנכללים בפוליסה ועוד.

מעבר להשוואת מחירי ביטוח, אתם מקבלים כאן בעצם את המידע המלא שיעזור לכם להחליט באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים לרכישת פוליסת הביטוח עבור הצורך שלכם.

את השירות של חברת הביטוח שום דו"ח לא יוכל להציג בפניכם

דבר אחד חשוב תצטרכו בכל אופן לבדוק בעצמכם, בלי קשר להשוואת מחירי ביטוח בבדיקה המקוונת. הדבר הזה הוא השירות של חברות הביטוח, שאותו לצערנו לא ניתן עדיין למדוד באמצעות בדיקה מקוונת. איך תוודאו שאתם נכנסים לחברת ביטוח עם שירות טוב? פשוט מאוד.

ראשית, חשוב מאוד לנסות ולקבל המלצות מהחברים, המכרים ומבני המשפחה שלכם שככל הנראה קיימות עבורם פוליסות ביטוח אצל לפחות אחת מחברות הביטוח. דרכם תוכלו להשיג בקלות מידע אודות ההתנהלות של חברת הביטוח בזמן משבר, התנהלות בזמן תביעה, המהירות שבה מועברים הפיצויים לחשבונכם, הזמינות של סוכן הביטוח והפוליסה עצמה – האם היא מקיפה מספיק? האם ניתן להרחיב את גבולות האחריות? ועוד מידע נוסף שחשוב שיהיה בידיכם.

איך מוודאים שתקבלו שירות טוב מחברת הביטוח

שנית, כדאי מאוד להרים טלפון או לקבוע פגישה עם נציג של חברת הביטוח. אין טוב יותר ממראה עיניים או משמע אוזניים, ולכן שיחת טלפון קצרה תוכל להפגיש ביניכם לבין השירות של חברת הביטוח ולתת לכם אינדיקציה של לקראת מה אתם הולכים. השירות של חברת הביטוח הוא מימד לא פחות חשוב ממימדים כמו מחיר, היקף פוליסה ועוד, שכן מאחורי כל פוליסה טובה אתם רוצים גם לוודא שעומדים אנשים טובים ושירותיים שיעמדו לצידכם בעתות משבר, וכאן טמון הסוד האמיתי.

הידעת?
המחיר הסופי של הפוליסה הוא לא הדבר החשוב היחיד, גם התנאים שמעמידה חברת הביטוח חשובים לא פחות

חובה לעשות ביטוח?

קיומן של פוליסות ביטוח שונות הן במקרים מסויימים עניין של חובה, כמו למשל נהיגה עם ביטוח חובה לרכב. נהיגה ללא ביטוח זה היא עבירה פלילית ועלולה בהחלט לעלות לכם ביוקר. לעומת זאת, ביטוחים אחרים שהם בגדר רשות בכל אופן מומלצים לרכישה על ידכם, מהסיבה הפשוטה שהם מכסים מקרים רבים שעלולים לקרות לכם בחיים.

לצורך הדוגמה, טיסה לחוץ לארץ ללא ביטוח נסיעה לחוץ לארץ תעמיד אתכם בפני מצב שבו אם, לדוגמה, נגנבו לכם פריטים יקרי ערך כמו מחשב נייד, טלפון נייד, מזוודה עם חפצים ועוד – לא יהיה אף גורם שיעמוד מאחוריכם וישיב לכם את כספי הפיצויים שמגיעים לכם. זוהי כמובן רק דוגמה אחת מיני רבות שיכולות להתרחש בחיים, ובכל אחד מהמקרים הלא נעימים הללו של גניבת חפצים, פריצה לרכב, נזקים לדירה, נזקים לגוף ולנפש, מחלה קשה ועוד – חשוב שיהיה גוף שיגבה אתכם. חברות הביטוח תפקידן להבטיח פוליסות שיגנו עליכם בשעת צרה, ולכן כדאי לבצע השוואת מחירי ביטוח עוד היום ולהבטיח את הביטחון האישי שלכם בכל תחום.

מה המחיר של השוואת ביטוחים

השוואת מחירי ביטוח בשירות האזרחי להר הביטוח היא פעולה חינמית לחלוטין ובמעל ל-90% מהקמקים הבדיקה שלנו חסכה מאות ואף אלפי שקלים לאזרחים, כך שאין לך מה להפסיד.