שעות פעילות: ימים א'-ה' 9:00-18:00

לוגו רוחבי חדש

הר הביטוח - השירות האזרחי

בדיקה יסודית עם פונטציאל הוזלה של עשרות אחוזים

השירות האזרחי להר הביטוח הינו גוף פרטי העובד עם סוכני ביטוח מורשים בעלי רישיון

מנוע האיתור יסרוק אחר הביטוחים שלכם בכל חברות הביטוח בישראל

2. נציג מטעם סוכנות הביטוח יבצע איתור ביטוחים בכל חברות הביטוח בישראל

נציג מקצועי של הר הביטוח

3. נציג מטעם סוכנות הביטוח יתן לכם מידע ופירוט על הביטוחים שלכם

תשובה על קבלת קרן קורונה

4. תוכלו להוזיל את הביטוחים ולקבל תנאים טובים יותר מחברות הביטוח

* יש למלא את הפרטים בצורה מדויקת, הערכה ראשונית תופיע באופן מיידי

🔒 האתר עושה שימוש באבטחת SSL

0
מיליארד ש"ח בכפל ביטוחי (TheMarker)
0
מקרים של כפל ביטוחי (גלובס)
% 0
מהציבור משלם ביטוח משכנתא כפול (ynet)

מדוע הוקם השירות האזרחי להר הביטוח?

אנחנו חיים בעולם שבו המידע הוא מהיר, כלי התקשורת והמדיה הם רבים ובאופן כללי סביר להניח שיהיה קשה לנו לשים את הקשב והריכוז שלנו ב-100% במקום אחד, בעת ובעונה אחת. בגלל שאנחנו חיים בעידן שבו הכל קורה כל כך מהר, חלק מהפעולות שלנו נעשות בצורה אימפולסיבית, ללא מחשבה מרובה ורק בשביל שנוכל לסיים עם העניין ולעבור לעניין הבא. 

אם אתם מזדהים עם התחושות הללו, אשר פוגשות אותנו במגוון תחומים בחיים, אתם בוודאי תסכימו שזה פגש אתכם גם בתחום הביטוח – כך שייתכן ועשיתם לעצמכם ביטוחים יקרים מידי ו/או שלא יתנו לכם מענה ראוי בזמן שבאמת תצטרכו אותם. וזו הסיבה שהקמנו את השירות האזרחי להר הביטוח – כדי לספק לכם מידע אובייקטיבי, מהימן, ועם שירות אישי. בהצלחה!

הר הביטוח - השירות האזרחי

הר הביטוח – השירות האזרחי

הר הביטוח - תוכן עניינים

ביכולתך לחסוך אלפי שקלים בביטוחים הבאים:

ביטוח חיים

ביטוח
חיים

ביטוח דירה

ביטוח
דירה

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח רכב

ביטוח
רכב

ביטוח אובדן כושר עבודה

אובדן כ. עבודה

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

ביטוח עסק

ביטוח
עסק

איך נוצר כפל ביטוחים בעידן של היום?

אז מיד נבין מה זה הר הביטוח, אולם לפני כן בואו ונחזור לסיטואציה שאותה תיארנו לכם קודם, ונפרוט אותה קצת יותר לעומק. אז אתם יושבים לכם בעבודה, עסוקים באלף ואחד דברים. הקולגה שלכם יוצא ונכנס מהמשרד בשיחת טלפון חשובה, עשרות מיילים חדשים מתקבלים אצלכם בתיבה, העובדת מהמשרד ממול שואלת אתכם בצעקה אם יש לכם שדכן להשאיל והשעון מראה לכם שעכשיו זה בדיוק הזמן לבדוק שהבייביסיטר אמורה להגיע לשמור על הילדים. וואו, כמה בלאגן, נכון?

תוך כדי כל אלו, מתקשר אליכם נציג נחמד מאחת מחברות הביטוח ומציע לכם לשמוע על ביטוח חדש עם פוליסה נוצצת ומקיפה במחיר אטרקטיבי במיוחד שנשמר, ניחשתם נכון, רק עד היום. אתם נאלצים להקשיב לתוכן שאין לכם בדיוק זמן אליו, ובסופו של דבר אתם מסכימים ומצטרפים לביטוח החדש. או, כאן בדיוק מתחילות הבעיות.

"רגע, נדמה לי שכבר יש לי ביטוח כזה"

סביר להניח שפוליסות ביטוח שונות כבר קיימות עבורכם בתחומים כמו ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים ועוד, ואותו נציג נחמד שהתקשר פשוט לא טרח לבדוק את זה לפני כן. מה קורה במצב כזה? כפל ביטוחים. מה זה אומר במילים פשוטות – אתם מקבלים פוליסות ביטוח שונות משתי חברות ביטוח שונות ובמחירים שונים – עבור אותם הכיסויים! המשמעות – הוצאה כפולה ומיותרת שיכלה להיחסך לו רק הייתם יכולים להיות עם היד על הדופק ולדעת איזה ביטוח קיים לכם ואיפה. אז זהו – שעם הר הביטוח אתם לחלוטין בשליטה על זה.

מה זה הר הביטוח?

אז מה זה בעצם הר הביטוח? פשוט מאוד. מיזם מעולה של משרד האוצר ושל רשות שוק ההון שנולד בשנת 2017 מציע לכם בדיקה מקוונת ופשוטה במיוחד. בתום הבדיקה, שאורכת בדרך כלל שניות עד דקות בודדות, נפרשות בפניכם כל התוצאות שיראו לכם בדיוק איזה ביטוח יש לכם, אצל איזו חברת ביטוח, כמה אתם משלמים עבור פוליסת הביטוח ומה התוקף שלה.

במידה וקיים עבורכם כפל ביטוחים, לדוגמה ביטוח רכב בחברת הביטוח "הראל" וביטוח רכב נוסף בחברת הביטוח "הפניקס" – תראו זאת בבירור בטבלה המסודרת שינפיק עבורכם הר הביטוח. כך, תוכלו לבדוק בקלות וביעילות את תנאי הפוליסה הקיימת עבורכם אצל כל אחת מחברות הביטוח, ובהתאם להחליט את איזו מהן אתם משאירים ואת איזו מהן אתם מבטלים.

כפל ביטוחים – לא רק בידיים שלכם

בשנת 2020 תחזוק של כפל ביטוחים הוא לא רק לא חכם עבורכם כלכלית, הוא אף אינו חוקי. סוכני הביטוח השונים מכלל חברות הביטוח השונות אמורים לדעת עליכם את פרטי הביטוח הקיימים עבורכם ולבצע השוואת מחירי ביטוח אובייקטיבית. במידה והם מוצאים פוליסות ביטוח רלוונטיות פעילות, הם אינם מורשים לצרף אתכם לפוליסת הביטוח שלהם בנוסף אל הפוליסה הקיימת. מצב של תשלום עבור פוליסת ביטוח חדשה מתאפשרת אך ורק על חשבון פוליסת הביטוח שכבר קיימת עבורכם, ולא בנוסף אליה.

הידעת?
רשות שוק ההון מגלה כי ישנם 6.5 מיליון
מקרים פוטנציאלים של כפל ביטוחי

בדיקה דרך הר הביטוח – זה באמת עובד?

בשנות הפעילות הבודדות מאז מיזם הר הביטוח ראה אור, מיליוני ישראלים כבר ניסו את השימוש במיזם המהפכני וקיבלו תוצאות שחסכו להם כספים רבים. הבדיקה הפשוטה שהעלתה נתונים מסודרים תוך זמן קצר ולאחר הזנת פרטים אישיים בסיסיים, היא בדיקה יעילה שמראה לכם את תמונת המצב הביטוחית המלאה שלכם, וממנה ניתן לגזור מסקנות לגבי המשך או הפסקת הדרך שלכם עם חברות הביטוח השונות.

כמה עולה לאתר ביטוחים?

הר הביטוח הוא מיזם שנוצר לטובת הציבור ועל מנת לאפשר לו להיות עם אותה יד על הדופק שציינו קודם לכן. הודות לטכנולוגיות הפשוטות אך המתוחכמות של המיזם, הבדיקה מתאפשרת באופן חינמי לחלוטין, והיא פתוחה לשימוש עבורכם וכן עבור בני משפחה שלכם שנפטרו, ועבורם אין צורך לשלם יותר פוליסות ביטוח שונות.

הר הביטוח השירות האזרחי
הר הביטוח השירות האזרחי

 מה עוד ניתן לעשות באמצעות הר הביטוח?

מעבר לבדיקה המקיפה והפשוטה, מיזם הר הביטוח מציע לכם אפשרויות של פעולות מתקדמות יותר כמו ביטול פוליסות הביטוח בהן אתם אינכם מעוניינים עוד, הגשת מסמכים שונים, ניהול תהליכי תביעות ביטוח בהתאם לפוליסות הקיימות ועוד.

הדרך שלכם לביטחון כלכלי וביטוחי

לאור כל אלו, ברור היום שמיזם הר הביטוח הוא אחד המיזמים החשובים ביותר שקיימים היום במדינת ישראל, בתחום הביטוח בפרט ובתחומים כלליים בכלל. אתם מוזמנים להיכנס אל אתר המיזם ולבדוק בעצמכם את הנגישות, הקלות והמהירות שבהן הוא עובד, ומי יודע – אולי תוכלו לחסוך גם אתם אלפי שקלים בשנה עבור כפל ביטוחים שעשוי להיות קיים עבורכם. שיהיה בהצלחה!

הידעת?
רשות שוק ההון מגלה כי בוצעו 2.2 מיליון פניות להר הביטוח בשנה הראשונה להפעלתו

איך לבצע איתור ביטוחים בצורה הטובה ביותר?

הדרך הטובה ביותר לאתר ביטוחים היא באמצעות פניה לאתר הר הביטוח. בדרך זו אתם יכולים להיות בטוחים ב-100% שאין ביטוחים שמוסתרים מכם ואתם משלמים עליהם סתם. אנחנו כמובן נשמח לעזור לכם עם שירות אישי ואנושי לאתר את הביטוחים במלואם.

שיהיה המון בהצלחה!